MENU
Головна » 2015 » Червень » 4 » День донора
09:29
День донора

«Дякую за порятунок мого життя»

         Мета щорічної події - можливість відзначити і висловити вдячність тим людям, які добровільно дарують свою кров і цим сприяють збереженню життя та здоров’я хворим і постраждалим, а також залучення більшої кількості людей до регулярного донорства крові і в першу чергу молоді.

         03 червня 2015 року в конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства  відбулись урочистості  з нагоди Всесвітнього дня донора крові.

З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови блдержадміністрації Ярослав Миколайович Лагута, заступник директора департаменту  охорони здоров’я облдержадміністрації Лучків Віктор Іванович, голова Обласної організації Товариства Червоного Хреста України Богдан Олександр Володимирович, заступник головного лікаря КУ «Житомирський  обласний центр крові» Островська Алла Іванівна.

            Зворушив присутніх  виступ лакаря-гематолога обласної клінічної лікарні ім..О.Ф.Гербачевського Наталії Миколаївни Замятіної, яка розповіла про потреби в донорській крові та її препаратах для лікування хворих, а також озвучила листи-подяки від хворих, яким допомагає в лікуванні донорська кров. Ми щиро вдячні тим, хто ділиться своєю кров’ю заради порятунку життя людини.

         За те, що не один десяток років та до цього часу є регулярними  донорами, та активними пропагандистами донорства крові адже це запорука збереження і власного здоров’я. Особливі слова подяки донорам, які набули статусу «Почесний донор України» Копитіній Оксані Анатоліївні,  Нечипоруку Сергію Миколайовичу, які  отримали відповідні посвідчення, вітання та квіти.

         Також під час конференції були нагороджені грамотами від обласної організації Товариства Червоного Хреста України найактивніші донори серед  медичних працівників - обласних, міських закладів охорони здоров’я  (Туровська Галина Броніславівна, Кочетова Альбіна Анатоліївна, Радчук Ігор Петрович, Сігітова Світлана Миколаївна, Вовк Валентина Дмитрівна, Іщенко Майя Олександрівна).

         За активну участь та підтримку донорського руху і з нагоди Всесвітнього дня донора крові, подяками департаменту охорони здоров’я відзначені начальник військового інституту Даник Юрій Григорович, в.о. начальника  головного управління ДСНС в Житомирській області Кучин Аполлінарій Васильович, донори студенти та волонтери.

         В залі були також присутні Заслужені Донори України Каушан І.В.,Самсонова А.І., Адамова Н.Г.,

         Зі словами вітання до донорів звернулися представники молодого покоління – студент технологічного університету та донор Наумчук Вадим:

- «Своїм вчинком донори дарують ще один День народження, ще одну надію, дають можливість здійснити мрії…».

         Прийшли привітати музичним подарунком для всіх донорів школярі ЗОШ № 6 -  фольклорний колектив «Джерельце» під керівництвом Нестерової Ангеліни Іванівни та діти молодіжного клубу «Кристал» і студенти технологічного університету за що їм щира подяка.

         Слова подяки висловлюємо ректору інституту медсестринства Війтору Йосиповичу Шатило за можливість проводити такі заходи в конференцзалі інституту та голові обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Аллі Федорівні Супрязі за постійну спонсорську підтримку безоплатних донорів крові.

 

Додаткова інформація: В Житомирській області Почесне звання „Почесний донор СРСР” та звання „Почесний донор України ” мають більше 2000 осіб. Донор Самсонова А. І., нагороджена  орденом «Княгині Ольги»  ІІІ-го ступеню,  почесні донори Рафікова К.В., Камінський А.І. та Каушан І.В.,Адамова Н.Г. удостоєні звання «Заслужений донор України».

         Дорогі донори дякуємо Вам за  добро, милосердя і чуйність!  В Ваших руках життя людей. І Ви рятуєте їх, поділившись частинкою  своєї крові. Низький уклін Вам, щедрі серцем  люди!

Переглядів: 429 | Додав: Oleben | Рейтинг: 0.0/0