MENU
Головна » Статті » Інформація для донорів » Інформація для донорів

Пільги, що надаються донорам

Пільги, що надаються донорам

        В день давання крові та (або) її компонентів, а також в день медичного обстеження працівник, який є або виявив бажання стати донором, звільняється від роботи на підприємстві, в установі, організації незалежно від форм власності із збереженням за ним середнього заробітку. Донори з числа студентів вищих навчальних закладів та учнів професійних навчально-виховних закладів у зазначені дні звільняються від занять.

      Після кожного дня давання крові та (або) її компонентів, в тому числі у разі давання їх у вихідні, святкові та неробочі дні, донору надається додатковий день відпочинку із збереженням за ним середнього заробітку. За бажанням працівника цей день може бути приєднано до щорічної відпустки або використано в інший час протягом року після дня давання крові чи її компонентів.
    У разі, коли за погодженням з керівництвом підприємства, установи, організації, командуванням військової частини в день давання крові донор був залучений до роботи або несення служби, йому за бажанням надається інший день відпочинку із збереженням за ним середнього заробітку.
     У разі давання крові та (або) її компонентів у період щорічної відпустки, ця відпустка продовжується на відповідну кількість днів з урахуванням надання працівнику додаткового дня відпочинку за кожний день давання крові.

     В день давання крові та (або) її компонентів донор забезпечується безкоштовним сніданком та обідом за рахунок коштів закладу охорони здоров'я, що здійснює взяття у донора крові та (або) її компонентів. У разі неможливості забезпечення таким харчуванням відповідний заклад охорони здоров'я має відшкодувати донору 20 грн.

Про підвищення рівня оплати давання донорами крові та (або) її компонентів (Для кваліфікованих донорів)
 
Категорія: Інформація для донорів | Додав: bloodcentre (02.07.2008)
Переглядів: 3402 | Коментарі: 2 | Теги: Для донорів | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 Ксения   [Матеріал]
Мне интересно я могу быть донором.

Ім`я *:
Email *:
Код *: