MENU
Головна » Статті » Про наш центр » Загальні відомості про центр крові

Врятуємо життя разом
Всесвітній день донора крові – це щорічне свято всіх донорів світу, затверджене на засіданні генеральної асамблеї ВООЗ 25 травня 2005 року на честь людей нашої планети, добровільно даючих кров як дар життя .
Головна мета свята – виразити вдячність новим донорам і донорам, які здають кров 3-4 рази на рік регулярно. Ми сподіваємось, що молодь візьме приклад з таких донорів, даючи максимально безпечну кров для використання її там і тоді, коли вона необхідна для спасіння життя.
В Житомирській області почесне звання „Донор СРСР” мають 1065 людей, звання „Почесний донор України” 730 чоловік.
Донор Самсонова Антоніна Іванівна. нагороджена орденом „Княгині Ольги” ΙΙΙ-го ступеню , донорам Рафіковій Капітоліні Володимирівній, Камінському Андрію Івановичу та Каушану Івану Васильовичу присвоєно звання „Заслужений донор України”.
Широке відзначення Всесвітнього дня донора сприятиме залученню до лав донорства, нового покоління, для котрих прикладом будуть заслуги і особистий вклад в справу донорства Почесних донорів України області.
Згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.04.09р. № 129 «Про заходи щодо стабілізації донорського руху» з 4 травня по 4 червня було оголошено місячник донорства «Здав кров – врятував життя».
Під час місячника донорства на базі обласного Центру крові проведено Дні донора крові серед медпрацівників лікувально-профілактичних закладів: обласної лікарні, ЦМЛ №1, ЦМЛ №2, дитячої обласної лікарні, обласної психоневрологічної лікарні, обласного центру крові, дитячої міської лікарні – 350 співробітників стали донорами.

Особлива увага звернена на молодь, направлено листи до керівників 12 навчальних закладів вищого рівня акредитації. У вісьми навчальних закладах області співробітниками центру організовано 10 зустрічей зі студентською молоддю. Проведені конференції, прочитані лекції про важливість донорства .
Вперше Центром крові були запроваджені «Дні відкритих дверей». Біля 300 студентів ВНЗ ознайомились з сучасними технологіями заготівлі та зберігання компонентів крові 20% з них вперше стали донорами.
Найактивнішу участь виявили студенти Національного агроекологічного університету .
Організовано та проведено день донора у Новоград-Волинському медичному коледжі .
Найбільш важливе значення має заготівля крові у виїзних умовах особливо потрібно відмітити проведену роботу по залученню населення до донорства в Лугинському, Володар-Волинському районах.
Наша ціль знайти дорогу до людських сердець. Щоб люди не залишились байдужими до чужої біди.
Велика шана і вдячність від хворих та їх родичів усім не байдужим хто підтримав благодійну акцію «Здав кров врятував життя»

Категорія: Загальні відомості про центр крові | Додав: donor (28.07.2009)
Переглядів: 747 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: