MENU
Головна » Статті » Інформація для донорів » Агітація

Майбутньому донору
Що потрібне кожній людині знати про донорство?
Донор — людина, що дарує свою кров, а з нею здоров'я — хворому, життя — вмираючому»
ДОНОР — це людина, яка віддає свою кров іншому. Слово ДОНОР походить від латинського дієслова donare, що означає дарувати. Даруючи кров, врятовуєш життя!
Кров як унікальний лікувальний засіб незамінна!

Компоненти і препарати крові широко застосовуються в хірургії (трансплантація органів, операції на серці і опорно-руховому апараті); у онкології і допомозі породіллі; при наданні допомоги потерпілим в катастрофах і аваріях природного і техногенного характеру.
Донорська кров потрібна нашим співгромадянам завжди, кожну годину, кожну хвилину!
Для здорового організму кроводача безпечна.
При заборі крові використовуються тільки одноразові пластикатні контейнери, вони є закритими системами, що дозволяють виключити інфікування донора. Організм володіє великими компенсаторними можливостями і швидко відновлює комплекс втрачених при кроводачі речовин і клітинних елементів. При цьому у донорів зберігається гарне самопочуття, настрій і працездатність.
Донорство крові – візитна картка здоров'я!
Кожні відвідини донором Центру крові починаються з огляду у лікаря і проведення аналізу крові. Це постійний і безкоштовний контроль стану Вашого здоров'я!
Донорство нешкідливе
«Максимум користі хворому — ніякої шкоди донору» — цей принцип неухильно дотримується працівниками Житомирського центру крові.

Категорія: Агітація | Додав: donor (27.07.2009)
Переглядів: 1091 | Коментарі: 1 | Теги: Для донорів | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: