MENU
Головна » Статті » Філії Житомирського центра крові » Новоград-Волинська філія

Діяльність філії

     З 1969 року  та у всі наступні роки впроваджувались у практику нові наукові розробки по заготівлі крові та плазми, випуску препаратів крові Київського та Львівського науководослідних інститутів переливання крові та колишнього СРСР.
 
    Розділення плазми крові на окремі фракції та виділення препаратів проводиться методом Кона із застосуванням певних концентрацій спирту етилового, низьких температур  та зміни рH.
 
    Починаючи з 2000 року заготівля крові та свіжозамороженої плазми проводиться за новітньою технологією, виключно в гемаконтейнери одноразового використання, удосконалюються методи заготівлі плазми з переходом на двократний плазмаферез.
 

   При виробництві препаратів крові застосовуються методи сублімаційного висушування та стерилізуючої фільтрації через спеціальні фільтри. На черзі, в найближчі роки, впровадження сучасного та економнішого методу – ультрафільтрації при виготовленні розчинів альбуміну та імуноглобуліну антистафілококового, сучасних методів контролю якості препаратів згідно з вимогами Державної Фармакопеї України  та Доповнень до неї 1 і 2, перехід на роботу  по виробництву препаратів згідно вимог Настанови «Належна виробнича практика».

Категорія: Новоград-Волинська філія | Додав: akvamarin (12.02.2009)
Переглядів: 563 | Коментарі: 2 | Теги: філії | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: