MENU
Головна » Статті » Філії Житомирського центра крові » Новоград-Волинська філія

Структура філії
      Відділ комплектування донорських кадрів (5 посад) проводить реєстрацію та облік донорів, лабораторне та лікарське обстеження стану здоров’я донорів перед здачею крові, дає дозвіл на здачу крові та плазми донорам, або вмотивоване відсторонення донора від донації. Забезпечує дачу донорам чаю з цукром та печива перед здаванням крові. Веде затверджену облікову медичну документацію.
 
      Проводить планування необхідної кількості донорів, агітаційну та роз’яснювальну роботу серед населення з питань донорства. Співпрацює з рай СЕС, ТМО по до обстеженню донорів, веде реєстр відмов донорам.
 
        Відділ заготівлі крові та її компонентів ( 22,50 посад) здійснює заготівлю донорської крові в стаціонарних та виїзних умовах, заготівлю свіжозамороженої та антистафілококової плазми методом мануального одноразового та дворазового плазмаферезу, заготівлю еритроцитної маси,  відмитих еритроцитів. Проводить приймання всієї донорської крові та плазми, яка поступає на філію та видачу компонентів і препаратів крові в лікувально-профілактичні заклади області та населення. Забезпечує карантинізацію донорської плазми. Веде затверджену медичну облікову документацію.
 
        Клінічна лабораторія (6 посад) – забезпечує попереднє перед здаванням крові обстеження донорів на рівень гемоглобіну, активність аланінамінотрансферази, визначення групи крові та  резус належності всіх донорів за допомогою тест-реагентів та внесення даних в їх паспорти, визначення гематокриту, біохімічні дослідження загального білку в плазмі донорів, крові та плазми та інші дослідження.
 
         Імунологічна лабораторія (3 посади) – визначає групу крові та резус належність по системі АВО за допомогою тест - реагентів , проводить визначення імунних антитіл групової системи АВО, виявлення імунних гемолізінів, наявності резус антитіл.
 
         Проводить визначення титру анти стафілококових антитіл у донорів, специфічної активності імуноглобуліну людини антистафілококового рідкого, проводить лабораторні проби на індивідуальну сумісність крові реципієнта і донора за системою АВО та резус.
 
         Бактеріологічна лабораторія (3 посади) – забезпечує контроль стерильності зразків консервованої донорської крові, свіжозамороженої плазми, еритроцитної маси, відмитих еритроцитів, препаратів крові, розчинів.
 
          Проводить санітарно-бактеріологічний контроль умов роботи – повітря боксових приміщень, простерилізованого матеріалу, ліктьових згинів донорів, ефективності обробки рук персоналу.
 
          Визначає та контролює режими роботи парових стерилізаторів фізичними, хімічними, бактеріологічними та біологічними методами.
 
       Відділ лабораторної діагностики СНІД (4 посади) – забезпечує визначення антитіл до вірусу імунодефіциту людини першого та другого типів методом імуноферментного аналізу (ІФА) , визначення антитіл до збудника сифілісу методом ІФА, визначення антитіл до вірусу гепатиту С методом ІФА та визначення поверхневого антигену вірусу гепатиту В методом ІФА.
 
       Відділ виробництва препаратів крові (45,75 посад) -  проводить фракціонування всієї донорської плазми області та виробництво препаратів крові згідно затверджених виробничих регламентів: 5,10 та 20% розчин альбуміну людини, імуноглобуліну людини антистафілококового рідкого, полібіоліну, кріопреципітату сухого.
 
        Відділ технічного контролю (6 посад) – проводить фізико-хімічний та біологічний контроль якості всіх виготовлених препаратів та компонентів крові, розчинів, по затверджених переліках показників вхідний контроль якості поступаючої сировини, реактивів та медикаментів, виробів медичного призначення, дотримання вимог виробничих регламентів на етапах виробництва препаратів крові.
 

        Адміністративно-господарська служба –(24,00 посади) – забезпечує створення умов для заготівлі крові та  плазми, виробництва препаратів крові, виплату заробітної плати, підвищення кваліфікації лікарів.

Категорія: Новоград-Волинська філія | Додав: akvamarin (12.02.2009)
Переглядів: 799 | Теги: філії | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: