MENU
Головна » Статті » Cтатті » Накази

Наказ про контроль якості донорської крові та її компонентів

  

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ¢Я

 

НАКАЗ

 

 

 

20лютого 2009р.                                                                               № 83

 

«Про контроль якості донорської крові та її компонентів»

 

З метою досягнення стабільної гарантії якості та безпеки компонентів і препаратів крові, на виконання Закону України "Про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу", згідно Директиви Європейського Парламенту та Ради 2002/98/СЕ від 27.01.2003 р., Директиви Комісії Європейського Парламенту та Ради 2004/3/СЕ від 22.03.2004 р. і дотримання відповідного рівня медичного забезпечення Чемпіонату Європи з футболу – 2012,

 

НАКАЗУЮ:                                   

1.  Затвердити Технологічні стандарти «Донорська кров та її компоненти. Заготовлення, зберігання, використання та контроль якості» (додається).

2. Затвердити «Положення про порядок організації контролю якості донорської крові та її компонентів, заготовлених у відділеннях трансфузіології ЛПЗ області» (додаток 1)

3. Головним лікарям ЦРЛ, ЦМЛ, ТМО забезпечити дотримання вимог Технологічних стандартів «Донорська кров та її компоненти. Заготовлення, зберігання, використання та контроль якості» та «Положення про порядок організації контролю якості донорської крові та її компонентів» при проведенні заготівлі донорської крові та виготовленні з неї гемокомпонентів.

4. Головному лікарю обласного центру крові Чугрієву А.М. здійснювати постійний моніторинг за дотриманням вимог Технологічних стандартів «Донорська кров та її компоненти. Заготовлення, зберігання, використання та контроль якості» та «Положення про порядок організації контролю якості донорської крові та її компонентів».

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління Торбаса О.М.

 

Начальник управління                                                 О.К. Толстанов

  

Чугрієв

39-58-57

Категорія: Накази | Додав: donor (23.09.2009)
Переглядів: 1460 | Коментарі: 2 | Теги: Накази | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: