MENU
Головна » Статті » Про наш центр » Заходи

Конференція присвячена проведення Євро-2012
Конференція присвячена проведенн

Конференція присвячена проведення

Євро-2012.

24 березня 2010 року Житомирський обласний центр крові відвідав заступник голови Житомирської обласної ради Андрій Дяченко.

Участь у прес-конференції взяли президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація служби крові України», головний лікар Житомирського центру крові Анатолій Миколайович  Чугрієв та заступник голови Житомирської обласної ради Андрій Васильович Дяченко, що відбулася на базі Житомирського центру крові з приводу такого важливого питання – Служба крові України та безпека проведення «Євро – 2012»

А. М. Чугрієв коротко ознайомив присутніх  зі станом справ у службі крові країни та області зокрема, де було чітко окреслено коло першочергових питань згідно теми зібрання.

Заступник голови Житомирської обласної ради Андрій Васильович Дяченко висловив переконання, що його досвід роботи сприятиме в допомозі  успішного вирішення  важливих питань у службі крові Житомирської області так, як це має стратегічне значення для гарантованої безпеки учасників та туристів            Євро-2012,  хто поїде транзитом через Житомирщину .

Керівники коротко виклали власне бачення згаданої проблеми та намітили шляхи її вирішення.

 

 

 

 

 
Категорія: Заходи | Додав: bloodcentre (29.03.2010)
Переглядів: 1075 | Коментарі: 2 | Теги: заходи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: