MENU
Головна » Статті » Про наш центр » Заходи

Програма Безвідплатної Допомоги Проектам людської безпеки "Кусаноне"
Головне завдання Житомирського центру крові забезпечити лікувальні заклади області компонентами та препаратами крові в необхідній кількості, при цьому гарантувати їх високу якість та безпеку

Головне завдання Житомирського центру крові забезпечити лікувальні заклади області компонентами та препаратами крові в необхідній кількості, при цьому гарантувати їх високу якість та безпеку.

Житомирський обласний центр крові є одним з найважливіших лікувально-профілактичних закладів обласного та державного рівня. Впродовж 70 років є посередником між донорами крові та пацієнтами, які потребують компонентів та препаратів крові.

Щорічно центр крові приймає більше 20 тисяч донорів, виготовляє 48 найменувань компонентів та більше 5 видів препаратів крові. Надання якісної та кваліфікованої невідкладної медичної допомоги населенню області неможливо без хірургії, онкогематології, при пологах, наданні допомоги постраждалим у катастрофах і аваріях природного та техногенного характеру.

Компоненти та препарати, виготовлені обласним центром крові, рятують і зберігають життя від самого народження людини. Щорічно більше 10 тисяч населення області отримують гемотрансфузійну терапію, серед яких 2 тисячі дітей.

Контроль якості донорської крові та її компонентів – принципово нове направлення в діяльності Служби крові України. З метою реалізації Закону України «Про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу», на дотримання Директив Європейського Парламенту і ЄС 2002/98 і 2004/33, «Керівництва з приготування, використання та забезпечення якості консервованої крові та її компонентів» 1999р., обласний центр крові, вперше на Україні в 2000 р. розпочав впровадження контролю якості донорської крові та її компонентів за параметрами затвердженими Радою Європи. Досвід з контролю якості обласного центру крові став основою для розробки Технологічних стандартів «Донорська кров та її компоненти. Заготовлення, зберігання, використання та контроль якості» Всеукраїнської громадської організації «Асоціація Служби крові України», яку очолює А.М. Чугрієв, головний лікар обласного центру крові.

В області затверджено Технологічні стандарти «Донорська кров та її компоненти. Заготовлення, зберігання, використання та контроль якості». Визначення параметрів якості донорської крові та її компонентів вважається елементом стандартизації продуктів крові та запорукою підвищення якості медичної допомоги населенню області.

Уряд Японії надав фінансову допомогу 65,511 тисяч доларів США для «Забезпечення сучасним лабораторним обладнанням відділу контролю якості» Житомирського обласного центру крові. Цей проект був реалізований в рамках Програми Безвідплатної Допомоги Проектам людської безпеки «КУСАНОНЕ», що спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбуткованими установами. Ця грантова допомога є доказом зусиль, що докладає Японія з метою забезпечення людської безпеки – пріоритетного напрямку японської політики щодо міжнародного співробітництва – та поглиблення міжнародної співпраці, що стає все більш важливою.

1.08.2008 р. – подано заявку до Посольства Японії на Грантову допомогу по проектах людської безпеки програми «Кусаноне», відбувся візит представника Посольства Японії до Житомирського центру крові.

17.02.2009 р. – підписано Грантовий контракт між Посольством Японії в Україні та Житомирським обласним центром крові для здійснення проекту з оснащенням сучасним лабораторним обладнанням відділу контролю якості.

22.07.2009 р. – за участю Й.В. Тадасі Ідзава, Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні відбулась урочиста церемонія передачі нового медичного обладнання. Пан Посол передав головному партнеру з української сторони  пану Анатолію Чугрієву, головному лікарю Житомирського обласного центру крові повний перелік цього обладнання. За кошти гранту було придбано меблі, сучасний гематологічний аналізатор, гемоглобінометр, бокс ламінар з вертикальним потоком повітря, рефрактометр, іономір, центріфугу лабораторну, систему очистки води та інше обладнання, необхідне для виробництва безпечних і високоякісних продуктів крові для пацієнтів Житомирської області. Обладнання вже встановлено та використовується медичним персоналом.        

Категорія: Заходи | Додав: donor (24.09.2009)
Переглядів: 1651 | Коментарі: 8 | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 1
1 XUtAgvNYY  
0
Inc suffered a blow to itsturnaround hopes after hedge fund manager Daniel Loeb sold outmost of his stake in the company for 520 million just over ayear after engineering a boardroom coup <a href=http://sildenafi.top>viagra gold</a> Acute severe valvular regurgitation is a surgical emergency

Ім`я *:
Email *:
Код *: